Kommenteeri

Armastatud juutuuberid lossis kummituste jahil


Kolm Eesti noorte poolt armastatud juutuuberit käisid koos kaameramehega suvel Suuremõisa lossis kummitusi jahtimas. Sellest sündis ka veidi pikem video.

Oleme väga rõõmsad Krispoisi, Sidni, Estmagiczi ja kaameramehe külaskäigu üle, kuna meie eesmärk ongi – rohkem noori lossi!
Tundub, et Krispoiss, Sidni ja Estmagicz on noortele suureks eeskujuks – video on tänaseks kogunud juba üle 72 000 vaatamise. Ja pidavat olema "täiega bänger"!

Südamest tänud Helle Nittimile, kes tuli suurima rõõmuga noortele rääkima oma lähedastest kokkupuudetest kummitustega. Tundub, et Helle on paranormaalsete nähtuste austajate seas lausa kuulus. Igal juhul olid juutuuberid väga õnnelikud, et kohtusid temaga isiklikult.

"Valvur" Kadi, kes oli sunnitud samuti selles kummituslossis ööbima, rõõmustab projektijuhi ja kultuurikorraldajana, et noorema publiku huvi lossi vastu on alates sellest videost kasvanud. Etteruttavalt – ja nagu ka Krispoiss videos juba mainis – anname vihje, et loodetavasti järgmiseks suveks valmivad koostöös Hiiumaa noortega külastajamängud Õuduste aardejaht ja Põgenemistuba. Nii et tule varsti ise ka kummitusi ja õudusi avastama!

Lisa kommentaar

Email again: