Kommenteeri

Mai–juuni 2024: programmeerimine, seadistamine, külastusteekonna valmimine, testimine, turundus

Viimased tegevused: heliefektide lihvimine, helifailide lõplik seadistamine aparaatide jaoks, seadmete paigaldamine, külastusteekonna valmimine, testtuuride korraldamine, turunduskampaania.
Andsime kõigile punktidele kõikides keeltes viimase lihvi – siin-seal tuli heliefekte paremaks muuta –, aga lõpuks valmis nad said ja seadmed Saksamaalt Hiiumaale kohale jõudsid. Seadmetesse programmeerimisega tegelesid tootja ja helifailide looja üle interneti.

Mai keskel sai külastusteekonna punktide kujundus (värv, materjal, suurus) paika, kleebised trükitud ning paika kleebitud.

Meil käis perioodil mai-juuni mitmeid testgruppe, kes said nüüd katsetada giidiseadmete käsitsemist ja audiotuuri ehtsat elamust. Tasuta olid audiogiidid saadaval Hiiumaa ametikooli aiapäeval 25. mail ja Suuremõisa lossipäevadel 7. ja 8. juunil. Kuulajaid oli kogu perioodil igas keeles, nii eesti kui ka kõikides võõrkeeltes. Tagasiside oli valdavalt väga positiivne, üksikuid soovitusi veel jagati. Püüdsime nendega enne teenuse avalikustamist maksimaalselt arvestada. 

Mais-juunis toimus audiogiidide turunduskampaania: kaks nädalat jooksis videoklipp TS Laevade Hiiumaa praamidel, lisaks ilmusid reklaamid Postimehe suveväljaandes ja loomulikult Hiiu Lehes. Uut audiogiidide teenust oleme tutvustanud enda sotsiaalmeediakanalites ja info on üleval kodulehel.

Lisa kommentaar

Email again: